ARNE LIDQVIST. olie på lærred, signeret.

35219. ARNE LIDQVIST. olie på lærred, signeret.

Bullfinker i vinterlandskab.
60x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Lidqvist (1919–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bullfinker i vinterlandskab.
60x45 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Lidqvist (1919–1975)

Antal besøg: 8.602