Kommode, begyndelsen af det 19. århundrede.

3519670. Kommode, begyndelsen af det 19. århundrede.

Højde 80, 95x49cm.

Ingen anmærkninger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 80, 95x49cm.

Ingen anmærkninger.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 438