PENTTI SARPANEVA. Armbånd, bronze, 20. århundrede.

351931. PENTTI SARPANEVA. Armbånd, bronze, 20. århundrede.

Længde ca 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 20 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 9.779