351720. PLADE, VASE, HÅNDSPEJL, 1900-tallet.
Fad, bronze, mærket BS, BSM Eskilstuna, dekoration af slange, længde 18 cm Håndspejl, træ og messing, længde 28 cm Vase, tin, GAB, 1939, højde ca 22,5 cm.
Slitage, ridser, vase med gravering, spejlglasfarvet.