GRÖTSKÅL, tin, Petter Höijert, Örebro, år 1818.

35167. GRÖTSKÅL, tin, Petter Höijert, Örebro, år 1818.

Stemplet M3 for året 1818. aktiv 1796-1819.
Længde 25 cm, højde 15 cm.

Buler / slid / ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 25 cm, højde 15 cm.

Buler / slid / ridser.

Antal besøg: 1.299