VICTOR VASARELY. 'Rech'.

VICTOR VASARELY. 'Rech'.
3516493. VICTOR VASARELY. 'Rech'.

Victor Vasarely (1906-1997), 'Reech', farveseriegraf, 1973, signeret, påskrevet '521/2526' og vandstemplet, ca. 67 x 67 cm.

Lidt blegemiddelpapir.

Kunstner/designer

Victor Vasarely (1906–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt blegemiddelpapir.

Kunstner/designer

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besøg: 619