SKÅL, Ingeborg Lundin, Orrefors, 1960'erne.

351596. SKÅL, Ingeborg Lundin, Orrefors, 1960'erne.

Signeret og etiket.
Højde 10 cm. Diameter 14 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og etiket.
Højde 10 cm. Diameter 14 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 867