ÅKE HEDMAN. Kinesiske folkedesign. Seriegrafik.

3513718. ÅKE HEDMAN. Kinesiske folkedesign. Seriegrafik.

3stk Hua Yang designs. Med den tilknyttede mappe og informationsark.
Signeret. 17/190
Billedområde: 335 x 420 mm
Mappe. 480 x 340 mm.

Spor af brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret. 17/190
Billedområde: 335 x 420 mm
Mappe. 480 x 340 mm.

Spor af brug.

Antal besøg: 331