LENNART RODHE. KOMPOSITION, FARVELITOGRAFI, SIGNERET.

3513464. LENNART RODHE. KOMPOSITION, FARVELITOGRAFI, SIGNERET.

Signeret Lennart Rodhe, dateret 1977, nummereret 43/150,
Billedmål højde 78,5 cm, længde 56 cm.

Tilstandsrapport.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lennart Rodhe (1916–2005)

Tema

Spring Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Tilstandsrapport.

Kunstner/designer

Lennart Rodhe (1916–2005)

Tema

Spring Quality Auction

Antal besøg: 564