SOFABORD, teak, Ellbe patent, 1950'erne/60'erne.

351123. SOFABORD, teak, Ellbe patent, 1950'erne/60'erne.

Med messingfødder.
(Kan hæves - der mangler ilægsplader) Længde 105 cm Bredde 59 cm Højde 61 cm.

Brugsslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med messingfødder.

Brugsslitage. Rapport.

Antal besøg: 3.783