BARVOGN, 1900-talets anden halvdel.

3510894. BARVOGN, 1900-talets anden halvdel.

Laminat og gult metal. Længde 77, bredde 42, højde 79 cm.

Slid og slitage. Nem rang. Grib lidt skråt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 275