OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, "blomst stilleben" signeret.

350933. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, "blomst stilleben" signeret.

27 x 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 894