JOAN TORRAS BACHS. Landskab.

JOAN TORRAS BACHS. Landskab.
3509265. JOAN TORRAS BACHS. Landskab.

Akvarel og blæk på papir
Signeret og dateret 1955
36x48 cm.

Oxidation. Forgyldt træramme. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel og blæk på papir
Signeret og dateret 1955
36x48 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 147