HERBERT LINDSTRÖM. olie på lærred, "Cutty Sark" signeret.

350889. HERBERT LINDSTRÖM. olie på lærred, "Cutty Sark" signeret.

54 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.375