BORD, med fliser, signeret Martin Poser.

350734. BORD, med fliser, signeret Martin Poser.

højde 65 cm, seng 50 cm, længde 80 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 715