Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
ERENE ROSBERG. Dukat cafébord i solnedgang, olie på lærred, signeret 1991.
3507292. ERENE ROSBERG. Dukat cafébord i solnedgang, olie på lærred, signeret 1991.
46 x 38 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
46 x 38 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
89