TÅGBANA MÄRKLIN, 49 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

350707. TÅGBANA MÄRKLIN, 49 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

1 lokomotiv; Længde 12 cm.
4 vogne.
16 lige skinner.
19 buede skinner.
4 gear.
1 tværspor.
2 stopklodser.
1 lige skinne med stik.
1 transformer 6423 nr. 204.

Brugsslitage.
1 vogn defekt (løse dele medfølger).
Gearene er defekte.
Den elektriske funktion ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 lokomotiv; Længde 12 cm.
4 vogne.
16 lige skinner.
19 buede skinner.
4 gear.
1 tværspor.
2 stopklodser.
1 lige skinne med stik.
1 transformer 6423 nr. 204.

Brugsslitage.
Gearene er defekte.

Antal besøg: 975