Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
ARNE SANDLUND. Olie på lærred, abstrakt komposition. Underskrevet.
350415. ARNE SANDLUND. Olie på lærred, abstrakt komposition. Underskrevet.
54 x 96 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
54 x 96 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
1.150