Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
CARL HARRY STÅLHANE. Vase, fajance, Rörstrand, komposition CHS, midten af det 20. århundrede.
350328. CARL HARRY STÅLHANE. Vase, fajance, Rörstrand, komposition CHS, midten af det 20. århundrede.
Højde 15 cm.
Vis hele teksten
Let Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 15 cm.
Vis hele teksten
Let Brugsslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
921