HAVEMØBLER, 5 dele, træ og stål, midten af det 20. århundrede.

350304. HAVEMØBLER, 5 dele, træ og stål, midten af det 20. århundrede.

Grålakerede metalrammer, brunbejdsede trælameller.
1 sofa, længde 159 cm, ryghøjde 89 cm.
3 stel stole, lignende, bredde ca 63, højde ca 72-89.
1 bord, diameter 100 cm, højde 68 cm.

Brugsslitage, flagende plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, flagende plet.

Antal besøg: 4.062