SERVERINGSVOGN, gult metal/træ med glasplader, 1900-tallet.

350197. SERVERINGSVOGN, gult metal/træ med glasplader, 1900-tallet.

På fire hjul. Overdel med aftagelig glasplade. Nederste niveau med fast glasplade over fineret træ og drikkeholder.
Højde 73 cm.
Længde 66 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 73 cm.
Længde 66 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.220