ELSE MÜLLER-KAEMPFF (1869-1940). Stilleben med blomster.

3501668. ELSE MÜLLER-KAEMPFF (1869-1940). Stilleben med blomster.

Else Müller-Kämpff (1869-1940), stilleben med blomster, olie på lærred, signeret, ca. 40 x 30 cm, med ramme ca. 44 x 35 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 649