Ubekendt kunstner, træsnit, akvarel på rispapir, Japan.

350052. Ubekendt kunstner, træsnit, akvarel på rispapir, Japan.

Længde på rullemaleriet ca 270 cm.

Brugsslitage og fugtskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og fugtskader.

Antal besøg: 722