OLLE LINDGREN. I parken, olie på Panel, signeret.

350017. OLLE LINDGREN. I parken, olie på Panel, signeret.

20 x 20 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

20 x 20 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 772