JANNE LUNDGREN olie på panel, signeret.

3499285. JANNE LUNDGREN olie på panel, signeret.

Lærred dimensioner 41x43 cm.
Rammemål 55x48 cm.

Mindre skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærred dimensioner 41x43 cm.
Rammemål 55x48 cm.

Mindre skrammer.

Antal besøg: 756