GOTFRED RODE. "Snekkersten strand", olie på lærred, sign.

349906. GOTFRED RODE. "Snekkersten strand", olie på lærred, sign.

33 x 48 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 48 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.528