SPISEBORD, 3 brædder i mørkfarvet træ.

3497063. SPISEBORD, 3 brædder i mørkfarvet træ.

Undervogn: Bredde: ca. 79 cm. Længde: ca. 90 cm. Højde: 76 cm ca.
Indlæsningstavler: 2 stk, 45x90 cm. 1 stk: 109x89 cm.

Brugsslitage. Et par ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Et par ridser.

Antal besøg: 590