SNAP SERVICE, anden halvdel af det 20. århundrede.

349534. SNAP SERVICE, anden halvdel af det 20. århundrede.

I form af Ford 1915. 6 glas og karaffel.
Højde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.218