TABEL, slutningen af 1800-tallet, JG Malmsjö Göteborg.

349518. TABEL, slutningen af 1800-tallet, JG Malmsjö Göteborg.

Højde 94 cm, bredde 199 cm, dybde 95 cm. Ottekantede balusterformede ben. Stående på remskiver. Mærket JG Malmjö Göteborg.

Brugsslitage, ridser. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 11.788