BOWIEKNIFE, Kroning 440.

BOWIEKNIFE, Kroning 440.
3494785. BOWIEKNIFE, Kroning 440.

Med læderkappe. Længde ca. 31 cm.

Overfladeslitage. Ridser. Blade med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 606