Sæt grafik, farvelitografier og træsnit, 2 stk., Arvid Wallinder, signeret, dateret og nummereret -60, 197/341 og Sven Ljungberg, signeret og nummereret 91/310.

349468. Sæt grafik, farvelitografier og træsnit, 2 stk., Arvid Wallinder, signeret, dateret og nummereret -60, 197/341 og Sven Ljungberg, signeret og nummereret 91/310.

Gutu miljø med lampe, farvelitografi, Arvid Wallinder, 46x31 cm Fabriken, træsnit, Sven Ljungberg, 34x14 cm.

Brugt stand Ljungberg med fugtpletter langs passepartout.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 717