ERIC CEDERBERG. Landskab med møl, olie på Panel, signeret E. Cederberg.

349464. ERIC CEDERBERG. Landskab med møl, olie på Panel, signeret E. Cederberg.

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 658