COAT, Mansfield original af Frank Russell, tredje fjerdedel af det 20. århundrede. Om størrelsen 38/40.

349463. COAT, Mansfield original af Frank Russell, tredje fjerdedel af det 20. århundrede. Om størrelsen 38/40.

Underkant og krave i minkpels.
Struktureret tekstil med beklædte knapper. Foret med inderstof.
Ryglængde 110 cm. Ærmelængde (målt fra armhulen) ca. 44 cm.

Brug på indersiden af pelskanten. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.707