KNIV, Valor, Miami, USA.

KNIV, Valor, Miami, USA.
3494286. KNIV, Valor, Miami, USA.

Med kappe samt slibesten. Længde ca. 38 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Synes ubrugt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 341