LANCO. Barracuda, dykkerur, stål, 1960'erne.

3493824. LANCO. Barracuda, dykkerur, stål, 1960'erne.

Automatisk. Sort urskive med stang/cifret indeks. Bezelkrans i bakelit. Datovindue. Diameter ca. 36,6 mm.

Brugsslitage. Ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Tema

Auctionet Spring Fine Art Sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 3.038