KØKKENBÆNK/STYKKE BORDPLADE.

KØKKENBÆNK/STYKKE BORDPLADE.
3493785. KØKKENBÆNK/STYKKE BORDPLADE.

Køkkenbænk, på hjul.
Højde ca. 86 cm.
50 x 60 cm.

Brugsslitage samt ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Køkkenbænk, på hjul.
Højde ca. 86 cm.
50 x 60 cm.

Antal besøg: 392