Spillekonsol, Game boy Special Edition, Nintendo.

3493387. Spillekonsol, Game boy Special Edition, Nintendo.

Spillekonsol i papkasse, Model nr.: CGB 001.

Brugsslitage, Ridser, Virker på test, men funktionsgaranti leveres ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 388