LOFT LOFT, art nouveau, 20. århundrede.

349288. LOFT LOFT, art nouveau, 20. århundrede.

Diameter ca 34 cm.

Mangler strøm og affjedring. Slitage, ridser, Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 34 cm.

Antal besøg: 900