SEKRETÆR, gustaviansk stil, 1800-tallet.

349179. SEKRETÆR, gustaviansk stil, 1800-tallet.

Marmorplade. Mahogni finer. Messing beslag.
Længde 100 cm Bredde 51 cm Højde 123 cm.

Alder og Brugsslitage Lister med afslag.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.210