Flankerende søjler, løvepote foran. Indretning i forgyldt metal. 116x37 cm, højde 146 cm.
Brugsslitage, trægnagning, en pilasterdel med behov for fastgørelse.
Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.
Prøv igen om lidt. Hvis det stadig ikke fungerer, kan du kontakte vores support.