Sæt , 2 stk. Silvia Wieser og Lizzie Lundberg.

349098. Sæt , 2 stk. Silvia Wieser og Lizzie Lundberg.

Abstrakt komposition. Radering signeret Silvia Wieser, 30 eksemplarer. Billedmål 49x39 cm.
Havn. Akvatinte signeret Lizzie Lundberg, dateret 1982 og nummereret 4/30. Billedstørrelse 38x27 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.897