SOFABORD, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

3490207. SOFABORD, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 80. Bredde 140. Højde 52 cm.

Brugsslitage.

Brugsslitage.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Vagnvägen 16B
432 32 Varberg
Sverige

Placering
001
Antal besøg: 27

Andre interessante genstande