BØRNETØJ, 4 dele, bl.a. Gamlestadens Konfektion, Str. ca 122-128.

348817. BØRNETØJ, 4 dele, bl.a. Gamlestadens Konfektion, Str. ca 122-128.

Blå frakke med prikket for og afrundet krave, anslået størrelse 122.
Rød frakke med skinnende foer og løkke bagpå, anslået størrelse 128.
Ærmeløs sommerkjole med pink mønster og sløjfe, anslået størrelse 122.
Ærmeløs sommerkjole i hvid med broderi, anslået størrelse 122.

Brugsslitage, pletter, knapper mangler på rød frakke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.216