GLASKARFE MED KORK, Pukeberg, sidste halvdel af det 20. århundrede.

348771. GLASKARFE MED KORK, Pukeberg, sidste halvdel af det 20. århundrede.

2 karafler, udformet som siddende mand eller kvinde; Højde uden prop 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.212