SERVERINGSVOGN, anden halvdel af det 20. århundrede.

348661. SERVERINGSVOGN, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 90, Bredde 48, Højde 70 cm.
Størrelse på brættet med klapperne foldet op: Længde 80, Bredde 86 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 440