JOAN JOSEP THARRATS. „Første Mosebog“.

3486169. JOAN JOSEP THARRATS. „Første Mosebog“.

Litografi på Guarro papir.
Signeret, dateret 1973 og nummereret VIII/XXV. Det hører til „Gènesis“ -suiten udgivet af Sala Gaspar og skabt af Talleres Publicaciones Reidas de Barcelona.
74,5x55,5 cm.

Ræve og lette knæk på toppen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi på Guarro papir.
74,5x55,5 cm.

Ræve og lette knæk på toppen.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 224