HARRY EKELUND. Dansepar, relief i tin. Signeret og stemplet 1970.

348582. HARRY EKELUND. Dansepar, relief i tin. Signeret og stemplet 1970.

Dedikation og signatur på verso.
32 x 96 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 96 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.090