SPEJL, forgyldt, Oscariansk stil, 20. århundrede.

348399. SPEJL, forgyldt, Oscariansk stil, 20. århundrede.

Spejl med højde 82, bredde 68 cm.

Lejlighedsvis tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 629