REJSEMASKIN "Continental 340", første halvdel af det 20. århundrede.

348357. REJSEMASKIN "Continental 340", første halvdel af det 20. århundrede.

Monteret i hård kuffert med håndtag.
Taskens ydre mål; Bredde 33, Dybde 32, Højde 14,5 cm.
Bliktallerken: "AB Axel Svanberg, Malmø".

Brugs- og aldersslid.
Ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugs- og aldersslid.
Ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.942