SVANTE PETRI. Kystbrænding. Olie på lærred, sign. -94.

34835. SVANTE PETRI. Kystbrænding. Olie på lærred, sign. -94.

25x35 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

25x35 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.681